Slajd_4_tlo

Drukarnia Presarto powstała z myślą o sprostaniu rosnącym zapotrzebowaniu na kompleksową obsługę w zakresie druku.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się drukarnią, która świadczy usługi w zakresie druku cyfrowego, offsetowego oraz wielkoformatowego.

Świadczymy kompleksową obsługę firm, uczelni, centrów szkoleniowych jak i Klientów indywidualnych. Naszymi Klientami są także różnego rodzaju instytucje państwowe i samorządowe. Zaufały nam również wydawnictwa i inne drukarnie, z którymi prowadzimy ciągłą współpracę.

Filarem naszej firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów – bezustannie podnosząca swoje kwalifikacje poprzez opracowany system szkoleń – pozwalająca na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy najwyższą jakość, fachowe doradztwo, dogodne terminy oraz bardzo atrakcyjne ceny. Wykonujemy kompleksowe zamówienia na wszelkiego rodzaju produkty poligraficzne, jak np. książki, katalogi, gazetki, foldery, ulotki, papiery firmowe, koperty, teczki, plakaty, wizytówki, kalendarze, naklejki czy etykiety, począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe, aż po dostarczenie gotowego produktu do Klienta. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a będąc drukarnią internetową przyjmujemy zlecenia 24h na dobę.

rect_img_green

Nadrzędnym celem firmy Presarto jest wytwarzanie i dostarczanie wyrobów oraz usług o jakości spełniającej ciągle rosnące wymagania i oczekiwania Klienta.

Podstawą rozwoju Presarto jest ciągłe podnoszenie jakości we wszystkich procesach funkcjonowania naszej firmy oraz wdrażanie innowacyjnych technologii w celu osiągnięcia najwyższej satysfakcji Naszych Klientów, Pracowników i Partnerów Biznesowych.

W naszej firmie narzędziem do realizacji Polityki Jakości jest, aktualnie wdrażany przez nas, System Zarządzania Jakością wg normy PN-ISO 9001:2008 w zakresie druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego.

Dodatkowo wdrożenie tego systemu ma na celu:
• przestrzeganie i stosowanie usystematyzowanych zasad oraz procedur
• dokładne ustalenie wymagań Klienta i ich rzetelna realizacja
• uświadamianie polityki i celów jakościowych wszystkim członkom zespołu Presarto oraz kształtowanie świadomości, że za jakość usługi odpowiedzialny jest każdy pracownik biorący udział w jej realizacji
• współpracę z dostawcami zapewniającymi najwyższą jakość materiałów i usług
• rozszerzanie oferty usług poprzez rozbudowę i unowocześnianie parku maszynowego
Zaangażowanie pracowników pracowników, kadry oraz właścicieli w realizację Polityki Jakości daje nam pewność, że nasi Klienci będą odczuwać satysfakcję i odnosić sukcesy dzięki podjęciu współpracy z naszą firmą, przekładając się bezpośrednio na nasz sukces.

rect_img_green

Firma nasza zwraca szczególną uwagę na tematy związane z bezpieczeństwem informacji.
Klienci powierzający nam swoje dane muszą być świadomi, iż Presarto dba nie tylko o cykliczne szkolenie pracowników w zakresie ochrony danych osobowych, ale także mamy wdrożone specjalnie procedury mające na celu zabezpieczenie przekazywanych nam plików.

Procedury te obejmują zarówno zagadnienie przesyłania ich do naszej firmy, jak również sposoby ich przechowywania i ewentualnej archiwizacji za zgodą Klienta w sferze bezpieczeństwa przed zagrożeniami informatycznymi i fizycznymi.

rect_img_green

Każda działalność produkcyjna nie pozostaje bez wpływu na środowisko naturalne. Wykorzystywane surowce pochodzą z natury, a procesy produkcyjne powodują obciążenie środowiska, dlatego w naszej działalności kładziemy duży nacisk na działania związane z ochroną środowiska naturalnego.

W celu jak najlepszej ochrony otaczającego nas świata staramy się skoncentrować na następujących działaniach:
• ograniczeniu ilości odpadów oraz ich segregacji
• ograniczeniu ilości odpadów oraz ich segregacji
• współpracy z firmami odbierającymi odpady i poddającymi je recyklingowi

Wszystkie nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, bezustannie poprawiamy efektywność działań na rzecz zmniejszenia zanieczyszczeń środowiska.